Jsme advokáti s energií, kterou rádi předáme i vám

Advokátní kancelář Doucha Šikola se specializuje na energetické a obchodní právo. Našimi klienty jsou investoři a provozovatelé ze všech sektorů elektroenergetiky a teplárenství, obchodníci s elektřinou a plynem, banky, dodavatelé energetických technologií a projekční a poradenské společností působící v energetice. Pracujeme pro všechny hlavní podnikatelské asociace zastupující zájmy sektoru moderní nebo obnovitelné energetiky. Své služby poskytujeme také společnostem a podnikatelům v dalších progresivních oborech.

Proč pracovat v AK Doucha Šikola?

Osobní přístup

Říkají to teď všichni. Ale pokud potřebujete pracovat na kratší úvazek nebo vám vyhovuje více pracovat z domu, rádi vám vyjdeme vstříc. Víme, že každý jsme jedinečná osobnost se svými potřebami.

Menší kolektiv a větší zodpovědnost

Jsme malý kolektiv, takže se vám budou věnovat přímo naši partneři, od kterých se můžete hodně naučit. Také se dostanete ke kauzám a k případům, ke kterým by vás ve velkých firmách dlouho nepustili.

Specializujeme se

Energetika je obor, který se neustále vyvíjí a má velký potenciál. Znalost a orientace v oboru energetického práva pro vás bude značnou konkurenční výhodou. U nás budete jednat přímo s lidmi, kteří moderní českou energetiku tvoří a ví, kam bude směřovat.

Čas na život

Chápeme, že máte také osobní život, koníčky a jiné zájmy, než je práce. Plně to respektujeme. Nechceme, abyste v práci seděli od nevidím do nevidím, ale čerpali energii z toho, co vás baví. Taková energie je pro vás i pro nás důležitá.

Vzděláváme se

Máme pravidelné lekce angličtiny a němčiny s rodilými mluvčími, kteří docházejí přímo do naší kanceláře. Absolvování právních seminářů a jinou formu zvyšování profesní odbornosti u našich kolegů vždy vítáme a aktivně podporujeme. Neustálé rozšiřování znalostí vnímáme jako součást naší práce.

Jsme advokáti s názorem

Děláme energetiku a zejména nás baví čisté zdroje a udržitelnost projektů, o které se staráme. Máte to tak taky? Tak to si budeme rozumět. Dejte nám o sobě vědět, i když pro vás třeba nemáme zrovna žádnou pozici.

Čím se u nás budete zabývat?

Našim klientům každý den pomáháme se smluvním zajištěním provozu jejich elektráren a tepláren, lokálních distribučních soustav nebo obchodů s energiemi. Podílíme se na developmentu a akvizicích energetických projektů. Řešíme spory provozovatelů se státem. Pro oborové asociace analyzujeme a připomínkujeme novou národní a evropskou legislativu.

Do týmu Doucha Šikola advokáti právě hledáme nové kolegy na tyto pozice

Líbí se vám naše advokátní kancelář, ale nenašli jste pozici, která by se vás zaujala? Pošlete nám životopis.

Náš tým pravidelně rozšiřujeme.